Sonata Op. 3 No. 1 - Violin Pollyanna The Democrats: A Political Anthology of Historical Texts (optimized for Kindle) (US Government Colle
Меню Содержимое
Главная

Авторизация


Забыли пароль?
Ещё не зарегистрированы? Регистрация

Сфера применения и преимущества СИП (на украинском языке)

| Печать |

Сфера застосування та прерваги застосування самоутримних проводів СИП

СИП призначений для ПЛІ до 1 кВ із підвіскою проводів на опорах, фасадах будинків і споруд.
СИП рекомендується до використання в усіх кліматичних районах за вітровим і ожеледовим навантаженням при температурі навколишнього середовища в діапазоні від мінус 60 до плюс 50
СИП використовується також у будівництві ПЛ зі спільною підвіскою проводів ПЛ6...10 кВ, освітлення і ліній проводового зв'язку.
СИП рекомендується до використання в кліматично несприятливих зонах будівництва (райони з великими вітровим та ожеледевим навантаженнями) а також в утруднених умовах будівництва (щільно забудована територія).

У порівнянні з традиційними ПЛ із неізольова-ними проводами ПЛІ до 1 кВ має низку переваг:

будівництво ПЛІ без спеціальної підготовки території (траси), не має необхідності у вирубці просіки перед монтажем:

простота конструктивного виконання опор (відсутність траверс та ізоляторів):

застосування для ПЛІ різноманітних стояків, шо серійно випускаються за умов відповідності вимогам шодо механічної міцності для відповідних кліматичних навантажень:

застосування на ПЛІ стояків меншої висоти, а також зменшення безпечних відстаней до бу-линківта інших інженерних споруд:

під час реконструкції ПЛ або будівництва ПЛІ можливе застосування існуючих опор:

збільшення довжини прольоту:

підвищення надійності через відсутність коротких замикань (КЗ) між нульовою утримною і струмопровідною жилами:

суттєве зниження навантаження на опори в зонах інтенсивного утворення ожеледі і налипання мокрого снігу:

безпечна робота поблизу ПЛІ:

можливість проводити технічне обслуговування і ремонт ПЛІ під напругою, без відключення споживачів:

можливість прокладання СИП по фасадах будинків, що може виключити встановлення частини опор і, відповідно, зменшення термінів будівництва:

скорочення обсягів і часу аварійно-відновлю-вальних робіт:

суттєво скорочуються експлуатаційні витрати за рахунок виключення таких робіт, як систематичне розчищення траси та заміна пошкоджених ізоляторів:

висока механічна міцність жил і, відповідно, менша імовірність обриву:

зниження втрат напруги внаслідок малого реактивного опору СИП (0,1 Ом/км у порівнянні з 0,35 Ом/км для неізольованих проводів):

використання СИП на ПЛІ знижує ймовірність розкрадання електроенергії, тому шо ізольовані, скручені між собою жили виключають несанкціоноване підключення до лінії шляхом накидання на проводи:

наявність ланок обмеженої міцності в лінійній арматурі для СИП-2А, шо захищає лінію від механічних пошкоджень:* можливість кріплення кронштейнів до будь-якого типу стояків опор (залізобетонних, дерев'яних), без застосування спеціальних траверс та крюків:

висока технологічність робіт під час будівництва ПЛІ значно скорочує терміни будівельних і обсяги монтажних робіт:

застосовувати традиційні стояки під опори ПЛІ, що дозволять збільшити габаритні розміри і відмовитися від будівництва ПЛІ по обидва боки вулиці (будівництво ПЛІ тільки по одному боці вулиці):

на утруднених ділянках місцевості (особливо при виході ПЛІ 0,38 кВ із підстанції 10/0,4 кв) на одних опорах можлива підвіска більше двох кіл:

у населених пунктах, розташованих на різних берегах ріки, водойми, яру, ущелини або інших перешкод завдовжки до 100 м, можливі переходи з використанням проводу СИП:

технологія будівництва ПЛІ до 1 кВ скорочує терміни будівництва на 30-40%, при цьому використовується менш кваліфікований персонал, ніж під час будівництва ПЛ.
На практиці експлуатаційні витрати ПЛ у 3-4 рази перевищують відповідні витрати для ПЛІ. При цьому ПЛІ безпечні для населення. Уперше виникає можливість у разі потреби виконувати роботи на ПЛІ під напругою з мінімальним ризиком для персоналу. ПЛІ до 1 кВ більш адаптована до місцевих умов у порівнянні з ПЛ, тому шо при збільшенні навантажень або появі нових споживачів можливе підвішування додаткових кіл на існуючих лініях (на ПЛ ця реконструкція практично не реальна). Можливий також варіант підвішування другого кола з використанням СИП на опорах ліній з неізольованими проводами за наявності запасу механічної міцності опор ПЛ.

 

 

 
« Пред.
© 2016